Kontakt

Máte obchodní nebo mediální dotaz nebo žádost, kterou nám chcete zaslat? Pak jste tu správně.

KOHO KONTAKTOVAT

Kontakt

Zde najdete vhodného odborníka ve společnosti IPMA, se kterým se můžete spojit:

IPMA Projectmanagement Monitoring & Assistance GmbH

Tischlerstr. 3
38440 Wolfsburg
Německo

Tel.: +49 5361 · 601 58-0

E-Mail: wolfsburg@ipma-group.com

IPMA Standort Wolfsburg mit VW-Werk im Hintergrund
IPMA Klaus-Dieter Leis

KLAUS-DIETER LEIS

zakladatel / jednatel

kdleis@ipma-group.com
IPMA Jean-Guy Passebois

JEAN-GUY PASSEBOIS

zakladatel / jednatel

jgpassebois@ipma-group.com

IPMA Industrial Solutions GmbH

Tischlerstr. 3
38440 Wolfsburg
Německo

Tel.: +49 5361 · 601 58-0

E-Mail: wolfsburg@ipma-group.com

IPMA Jean-Guy Passebois

Jean-Guy Passebois

zakladatel / jednatel

jgpassebois@ipma-group.com

KLAUS-DIETER LEIS

zakladatel / jednatel

kdleis@ipma-group.com

IPM Automotive GmbH

Osterlängstraße 60
73527 Schwäbisch Gmünd-Lindach
Německo

Tel.: +49 7171 · 875 67-0

E-Mail: lindach@ipma-group.com

IPM Automotive by IPMA nahe Stuttgart in Schwäbisch Gmünd
IPMA Bernd Sachsenmaier

BERND SACHSENMAIER

jednatel

bsachsenmaier@ipma-group.com
IPMA Kurt Lindner

KURT LINDNER

jednatel

klindner@ipma-group.com

IPMA Česko s.r.o.

Husova 212
293 01 Mladá Boleslav
Česká republika

Tel.: +420 326 · 579-888

E-Mail: cesko@ipma-group.com

IPMA Cesko Standort Mlada Boleslav
IPMA Jean-Guy Passebois

Jean-Guy Passebois

zakladatel / jednatel

jgpassebois@ipma-group.com
IPMA Martin Hlinksy

Martin Hlinský

vedoucí pobočky

mhlinsky@ipma-group.com
IPMA Michael Mainka

Dieter Michael Mainka

prodej a marketing

mmainka@ipma-group.com

IPMA of America Inc.

2115 Stein Drive, Suite 211
TN 3742 Chattanooga
USA

Tel.: +1 432 · 855-7859

E-Mail: chattanooga@ipma-group.com

IPMA Standort Chattanooga mit Raddampfer Fluss und Stadtzentrum
IPMA Klaus-Dieter Leis

Klaus-Dieter Leis

zakladatel / jednatel

kdleis@ipma-group.com
IPMA Jean-Guy Passebois

Jean-Guy Passebois

zakladatel / jednatel

jgpassebois@ipma-group.com

IPMA Hispania S. L.

Rambla de Catalunya 25
08007 Barcelona
Španělsko

Tel.: +49 5361 · 601 58-0

E-Mail: hispania@ipma-group.com

IPMA Standort Barcelona
IPMA Klaus-Dieter Leis

Klaus-Dieter Leis

zakladatel / jednatel

kdleis@ipma-group.com
IPMA Jean-Guy Passebois

JEAN-GUY PASSEBOIS

zakladatel / jednatel

jgpassebois@ipma-group.com

Proyectos, Ingeniería, Componentes y Servicios S.A. de C.V.

Calle Corregidora No. 9
Colonia; Santa Cruz Buenavista
72150 Puebla
Méxiko

Tel.: +55 41 · 9 9652-5306

E-Mail: mexico@ipma-group.com

PROFIS by IPMA Standort Mexico Puebla
PROFIS by IPMA Olliver Reyna

Olliver Reyna

prodej a marketing

oreyna@ipma-group.com
IPMA Sven Poeggel

Sven Pöggel

prodej a marketing

spoeggel@ipma-group.com

IPMA China Automotive Technical Support (Shanghai) Ltd.

Room 2251–2252 Wuyue Building 18 Jingyang Square Changchun City, Jilin Province
China

Tel.: +86 186 · 2690 4057

E-Mail: china@ipma-group.com

IPMA Standort China Changchun Skyline
IPMA Klaus-Dieter Leis

Klaus-Dieter Leis

zakladatel / jednatel

kdleis@ipma-group.com
IPMA Zhong Mingxing

Mingxing Zhong

asistence vedení společnosti / prodej a marketing

mzhong@ipma-group.com
IPAM Nurullah Arslan

Nurullah Arslan

prodej a marketing

narslan@ipma-group.com

IPMA China Automotive Technical Support (Shanghai) Ltd.

Room 2232, 22 / F, No.618, Shangcheng Road, Shanghai Free Trade Zone
China

Tel.: +86 186 · 2690 4057

E-Mail: china@ipma-group.com

IPMA Standort Shanghai in China
IPMA Klaus-Dieter Leis

Klaus-Dieter Leis

zakladatel / jednatel

kdleis@ipma-group.com
IPMA Zhong Mingxing

Mingxing Zhong

asistence vedení společnosti / prodej a marketing

mzhong@ipma-group.com
IPAM Nurullah Arslan

Nurullah Arslan

prodej a marketing

narslan@ipma-group.com

IPMA Slovakia s.r.o.

Europeum Business Center
Suché mýto 1
811 03 Bratislava
Slovensko

Tel.: +420 326 · 579-888

E-Mail: slovakia@ipma-group.com

IPMA Standort Bratislava
IPMA Jean-Guy Passebois

Jean-Guy Passebois

zakladatel / jednatel

jgpassebois@ipma-group.com
IPMA Martin Hlinksy

Martin Hlinsky

vedoucí pobočky

mhlinsky@ipma-group.com
IPMA Michael Mainka

Michael Mainka

prodej a marketing

mmainka@ipma-group.com

IPM do Brasil Consultoria e Engenharia de Projetos Ltda.

Rua Reinaldino Schaffenberg de Quadros n° 1700
Cristo Rei, Curitiba – Parana - CEP: 80050-435
Brazílie

Tel.: +55 41 · 9 9652-5306

E-Mail: brazil@ipma-group.com

IPMA Standort Curitiba
IPMA Jean-Guy Passebois

Jean-Guy Passebois

zakladatel / jednatel

jgpassebois@ipma-group.com
PROFIS by IPMA Olliver Reyna

Olliver Reyna

prodej a marketing Latinská Amerika

oreyna@ipma-group.com
IPMA Paulo Lemos

Paulo Lemos

prodej Brazílie

plemos@ipma-group.com